niedziela, 13 kwietnia 2014

Zbliża się wielkimi krokami... A blog zarasta pajęczynami...;-)

Czyli dalej pozostaję w tematyce zbliżającego się ślubu...;-) Ale co zrobić skoro obecnie cały czas, który nie poświęcam pracy zawodowej, spędzam albo na urządzaniu naszych 4 kątów albo na organizacji naszego ślubu...;-) Nie powiem jest to praca bardzo przyjemna choć stresująca al przez to nie bardzo mam się czym  chwalić stąd blog zarasta pajęczynami... W odpowiedzi na niektóre komentarze, że szkoda gościom psuć niespodziankę odpowiadam - z rodziny tylko rodzice i siostry mają namiary na mojego bloga a reszta rodzinki widzi moje prace dopiero jak im pokażę "na żywo". Zaproszenia wręczone i wszystkim bardzo się podobały :-). A dziś nadal w tematyce ślubnej... 

Powstały Menu na stoły aby goście wiedzieli, co i kiedy będzie podane żeby nie przegapili np. swoich ulubionych gołąbków bo wyjdą się przewietrzyć itd.

Powstały dwie wersje, z braku materiałów oczywiście musiałam wykorzystywać to co mi zostało z zaproszeń i etykiet na alkohol. 
Menu będą stały na stołach więc będą widoczne z obu stron zatem tył również musiał zostać ozdobiony chociaż odrobinkę...;-)


Uwielbiam te stemple i nie mogłam się oprzeć pokusie żeby zamieścić je właśnie z tyłu Menu.

Dodatkowo pracujemy z siostrą nad elementami dekoracyjnymi... Trzeba trochę przystroić dom Panny Młodej żeby wyglądał pięknie i nawiązywał stylem do całości. Moja wizja to włóknina i kwiaty z bibuły...


Znikam dalej szykować dekoracje ślubne i urządzać swoje 4 kąty... Może uda mi się przed ślubem wrzucić jeszcze poduchy szydełkowe (o ile je dokończę), które będą zdobiły mój narożnik w salonie. A tymczasem z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy życzę wszystkim:

Dużych jajeczek, 
wina pięć beczek, 
tłustego boczku, 
prostego kroczku. 
Dwa wiadra wody 
i Świątecznej zgody.


4 komentarze:

 1. sliczne karta, a i tak... przygotowania wazniejsze!!! przyjemnosci!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kamilko Tobie również życzę wszystkiego dobrego na te Święta, a nadchodzący "gorący czas" niech będzie tym najprzyjemniejszym i zapamiętanym po wsze czasy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Tobie również życzę, aby czekoladowy zając obdarował Cię górą czekolady, baranek cukrowy masą gości, a lany poniedziałek obfitym wiadrem z wodą XD.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego na najbliższy i ten dalszy czas. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zechciałaś/zechciałeś zamieścić kilka słów:-)